O nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem łodzi legendarnych stoczni:
Fairline Yachts ,  Elling Yachts oraz Parker Poland na terytorium RP.
Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości kierowane do klientów, którzy pod tym względem nie uznają kompromisów.
 

Na nasz wykwalifikowany zespół składa się grupa ekspertów budowy łodzi, a także pasjonatów jachtingu motorowego. Wieloletnie doświadczenie w branży marynistycznej daje nam możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie zgodnym ze standardami reprezentowanych producentów. W ofercie posiadamy pełen zakres usług serwisowych - zapewniamy serwis również poza granicami kraju. Organizujemy transport łodzi w wybrane miejsce na Świecie i pomagamy w organizacji miejsc postojowych. Naszym klientom zapewniamy szkolenia, nie tylko w zakresie technicznej obsługi jednostki, ale również nawigacji morskiej. W programie mamy m.in. rejsy szkoleniowe z instruktorem.
 

Naszym portem macierzystym jest Kołobrzeg, jeden z najsłynniejszych kurortów wypoczynkowych polskiego wybrzeża, historyczne uzdrowisko, ale i cel podróży żeglarzy głównie z Niemiec i krajów Skandynawii.
Położenie geograficzne daje nam bardzo duże możliwości spędzenia niezapomnianych chwil na wodzie. Szczególnie polecamy odwiedzenie sieci nowo powstałych marin należących do Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego.
Miłośnikom dalszych wojaży proponujemy rejs do Nexo na Bornholmie. Od tej pięknej wyspy dzielą nas zaledwie dwie-trzy godziny podróży! Kolejne dwie godziny później jesteśmy już w Skillinge na południowym wybrzeżu Szwecji.
I tutaj czas podjąć decyzję, czy tym razem zwiedzamy przepiękne wybrzeże szkierowe usiane licznymi wyspami w pobliżu Karlskrony, czy może udajemy się w fascynującą podróż wzdłuż zachodniego wybrzeża w okolice Goteborga, a może i norweskich Fjordów?
 

Tak więc mili Państwo,
nie tylko morza południowej Europy..
Czas obrać kurs na Kołobrzeg, a stąd niedaleko już do przepięknej Skandynawii!
 

Poświęcenie i doświadczenie naszych pracowników są gwarancją Państwa satysfakcji!

facebook logo